Výkup podílu domů

Koupili jste s dalšími rodinnými příslušníky chalupu v představě, že zde budete trávit klidné dovolené, ale dohady o její údržbě a rekonstrukci již překročili únosnou mez a Vy svůj podíl chcete prodat? Nebo jste se sourozenci zdědili vesnické stavení a o svůj podíl nestojíte nebo finančně nezvládáte dům obstarat? Rozvádíte se a Váš bývalý manžel nebo bývalá manželka nechce nebo nemůže podíl odkoupit? Nabízíte svůj podíl ke koupi v různých realitních společnostech a na serverech, ale nikdo o něj nemá zájem? Pak vám můžeme pomoct s prodejem my.

Jaké domy vykupujeme?

Zabýváme se výkupem podílu domu na území České republiky. Je jedno, zda jde o rodinné domy, činžovní domy, chaty nebo chalupy. Vykupujeme nemovitosti nezadlužené, i ty se zástavním právem, s exekučními dluhy nebo nemovitosti v dražbě.  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně na základě informací o jeho situaci. Snažíme se, aby výkup proběhl diskrétně a pro klienta co nejvíce bez komplikací.

Jak výkup podílu domu probíhá?

Chcete prodat svůj podíl domu? Zavolejte nám a my s Vámi probereme nevhodnější a nejrychlejší možné řešení. Po prohlídce nemovitosti makléř navrhne kupní cenu a zpracuje veškeré potřebné písemnosti (odborný posudek, návrh kupní smlouvy a návrh na vklad do katastru nemovitostí). Částka, kterou obdržíte po výkupu podílu domu, se odvíjí od místa, kde se dům nachází, jeho stavu, stáří a velikosti. Peníze Vám po vyřízení vyplatíme hotově nebo převodem na účet.

Jak velký problém jsou exekuce?

Žádný.  Vykupujeme i tyto nemovitosti. V případě dluhů, exekucí nebo zástav nabídneme klientovi právní pomoc, vyřešíme problémy s věřiteli a exekutory a zajistíme jednání na úřadech a další formality.

Co dělat, když mám problém s ostatními spoluvlastníky?

Pokud nemají ostatní spoluvlastníci o Váš podíl zájem, není nutné je při výkupu podílu domu kontaktovat.